Daily Archives: July 6, 2018

0 comment

Pritja e thirrjes dhe…

PRITJA E THIRRJES DHE PËRGATITJA PËR INTERVISTË Pasi të aplikoni në vendin e punës së dëshiruar, juve ju mbetet të..

Read More
0 comment

Përgatitja psikologjike

PËRGATITJA PSIKOLOGJIKE Të gjitha përgatitjet për intervistë mund të ju shkojnë poshtë nëse ju nuk keni bërë përgatitjen psikologjike të..

Read More
0 comment

Veshëmbathja

VESHËMBATHJA Veshëmbathja është faktor i cili ndikon imazhin tuaj në mënyra të jashtme dhe të brendshme. Balansimi i këtyre dy..

Read More
From the Blog
News On Calendar
July 2018
M T W T F S S
« Jun    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Facebook